אודות

בחזית מפעל שעוני עדי בקבוצת יבנה ממוקמת חנות המפעל , שנחשבת לגדולה מסוגה בארץ. חשוב לדעת: את מותגי השעונים הנמכרים תחת קורת הגג של שעוני עדי תמצאו במאות חנויות בארץ ובדוכנים ברשתות מובילות. אבל לשעוני עדי רק חנות מפעל אחת הצמודה למפעל. מומלץ להתניע את הרכב ולהגיע עד אליה, גם למי שגר קצת רחוק. המפעל והחנות נמצאים על כביש 41, בין צומת בני דרום לצומת גדרה: חצי שעת נסיעה רגועה מגוש דן, ופחות משעה מירושלים ובאר שבע.

בחנות מוצעים למכירה המותגים הבאים: עדי, סיטיזן, טורגון, טיימקס, סוויס מילטרי, קלוד ברנרד, וונגר, ויקטורינוקס, קיו אנד קיו וקסיו. כמו כן ניתן למצוא מגוון רחב של שעוני קיר של המותג עדי ושל המותג היפני היוקרתי RHYTHM.לצד השעונים מציעה החנות קולקציה נאה ומגוונת של תכשיטי זהב.

בחנות רחבת הידיים תהנו מחויית קנייה מרעננת שלא תמצאו בכל מקום. צוות אדיב ומקצועי עומד לרשות הקונים, והוא ערוך ונכון לקחת אתכם כמעט לכל מקום ועניין שתגלו בנושא זמן ושעון. ומוקרן גם סרט בחינם הממחיש את תהליכי הרכבת השעונים במפעל.

שעוני יד לנשים, גברים וילדים, מעוררים, קיר וסלוניים – חנות המפעל מציעה לכולם פתרונות מתקתקים אידאליים לנושא הזמן, שהוא כל כך יקר לכולנו. תמצאו אצלנו מגוון מרשים של שעונים אופנתיים, שעוני ספורט, שעונים אלגנטיים וספורט – אלגנט וגם שעונים איכותיים לילדים במחירים מוזלים.

פרט לחויית הקנייה, מתקיימים דרך קבע מבצעי הנחות על מבחר שעונים. כל שנשאר לכם הוא להגיע, לחנות בצל העצים ושיחים פורחים, סמוך לשטחים חקלאיים מוריקים ולהכנס בשעריה של חנות המפעל. ביחד נעניק לכם את מה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב.