מהו Super-Titanium?

הקולקציה של Super-Titanium היא סינרגיה בין טיטניום קל-משקל ובין הטכנולוגיה המקורית של סיטיזן – ציפוי ביונים – כדי לחזק עוד יותר את פני השטח של השעון. בשימוש בטכנולוגיה זו, פני השטח מדורגים כ-1200 בסולם ויקרס. התוצאה לכך היא שהשעון הוא קל-משקל וחזק גם יחד.

סופר קל ,סופר חזק

סופר קל ,סופר חזק

חברת CITIZEN הידועה בעולם בקולקציית שעוני הטיטניום שלה,פיתחה את הסופר טיטניום.הטיטניום מכונה “מתכת האלים” בזכות משקלה הקל וחוזקה יוצא הדופן. סופר טיטניום נמדד ונמצא בדרגת 1200-1000 VICKERS (שיטה לבדיקת קשיות מתכות, הבודקת את התנגדות המתכת לחדירת חומר זר) שעוני CITIZEN סופר טיטניום חזקים פי חמש מטיטניום רגיל! חזק פי חמש מטיטניום רגיל, קל יותר מפלדת אל-חלד ב-40%!

טהור וצלול

טהור וצלול

כל שעוני CITIZEN סופר טיטניום מוגנים בזכוכית ספיר איכותית. רק יהלום חזק יותר מזכוכית ספיר, חוזקה נמדד והגיע לדרגת 9 במדידת קושי של מינרלים (מדידת קשיות מינרלים מתבצעת על ידי סולם בן 10 דרגות בשם MOHS), בזכות זאת זכוכית ספיר עמידה בפני שריטות. עמידות מרבית כנגד שריטות. בכל זמן, בכל מצב, תמיד רואים את השעה.

סופר אקולוגי

סופר אקולוגי

שעוני CITIZEN סופר טיטניום מופעלים על ידי מערכת ייחודית הנקראת ECO-DRIVE, מערכת זו יודעת להמיר כל מקור אור (טבעי או מלאכותי) לאנרגיה טבעית, נקייה וירוקה. אנרגיה זו נטענת בתאים סולארים סיליקונים המאפשרים לשעון לפעול בצורה מושלמת. כאשר השעון במצב טעינה מלא, הוא יוכל לפעול עד שישה חודשים ברציפות. חב’ CITIZEN היא היחידה המציעה לך שימוש באלטרנטיבה ירוקה ללא פגיעה בסביבה.