נועז, בולט ומוביל אופנה הן מילים נרדפות לשעוני EMBOSS.  שעוני EMBOSS מאופיינים בהיותם בעלי נוכחות מופגנת על פרק כף היד, ומהווים ביטוי ייחודי של סגנון החיים האורבאני מודרני. מותג שעוני היוקרה EMBOSS הוקם בשנת 2003.
בישראל משווקים שעוני EMBOSS באופן בלעדי ע\"י \"שעוני עדי קבוצת יבנה\" ולמרות שמותג \"צעיר\" יחסית במונחי חברות השעונים, זוכה המותג EMBOSS להצלחה גדולה כיון שהינו יצירתי ובעל תעוזה, תכונה ששוברת את הקו השמרן של עולם השעונים. כבר בתחילת דרכו של המותג EMBOSS אופיינה הקולקציה כחדשנית, אופנתית המשלבת הנדסת מוצר מתקדמת ורכיבים בסטנדרטים גבוהים.

למרות היותו מותג \"צעיר\" יחסית במונחי חברות השעונים, זוכה המותג EMBOSS להצלחה רבה לאורך השנים , זאת הודות ליצירתיות והתעוזה במסרים ובעיצובים. תכונה ששוברת את הקו השמרן של עולם השעונים. כבר בתחילת דרכו בשנת 2003 אופיינה הקולקציה של המותג EMBOSS כחדשנית, אופנתית המשלבת הנדסת מוצר מתקדמת ורכיבים בסטנדרטים גבוהים.
קולקציית השעונים המשלבת מגוון דגמי יהלומים לנשים וגברים עם אמירה אופנתית המעניקה למותג את היכולת להעביר מסרים באופן קליט.
הבולט שבהם הוא אידאל PLANET THE SAVE התומך בטבעונות ובהפסקת השימוש במוצרי עור אשר מזיקים לסביבה ומלווים בהתעללות קשה בבעלי החיים.
המסר החברתי ממשיך גם ב2017 בשיתוף פעולה ייחודי עם מועדון הפאר ואלופת אירופה MADRID REAL בפרויקט המשלב תרומה לילדים בשילוב שעון הקבוצה במהדורה מוגבלת. תודה שבחרתם בנו

קרא עוד... קרא פחות...

SAVE THE PLANET

הגיע זמן להציל את כדור הארץ ! סימנים בכל מקום. אזהרה עולמית היא הטרור של המאה ה-20. בזמן ששיפרנו את מעמד החיים שלנו סיכנו כל מין אחר.

אנחנו מצמצמים את האוויר שלנו מוסיפים כימיקלים למים וחוסמים את השמש עם ערפיח סמיך. כפי שעובדות הראו לנו כמה מהם מפתיעים. החום הוא לא רק המסת קרחונים וקרח ים. זה גם משנה את דפוסי המשקעים ומגדיר בעלי חיים בתנועה. ארגון הבריאות העולמי מאשים 150,000 מקרי מוות בשנה בהשפעות של אזהרה עולמית, כולל מזג אוויר, בצורת, גלי חום, ירידה בייצור מזון והתפשטות מוגברת של מחלות כמו מלריה. אנו מאמינים שהשינוי מתחיל בפרטים הקטנים של החיים. שעון Save the planet שלנו הוא 100% מיחזור. לגבי ההכנסות הם יעזרו לרפא את העולם. אין כוכב לכת B

קרא עוד... קרא פחות...