נועז, בולט ומוביל אופנה הן מילים נרדפות לשעוני EMBOSS.  שעוני EMBOSS מאופיינים בהיותם בעלי נוכחות מופגנת על פרק כף היד, ומהווים ביטוי ייחודי של סגנון החיים האורבאני מודרני. מותג שעוני היוקרה EMBOSS הוקם בשנת 2003.
בישראל משווקים שעוני EMBOSS באופן בלעדי ע\"י \"שעוני עדי קבוצת יבנה\" ולמרות שמותג \"צעיר\" יחסית במונחי חברות השעונים, זוכה המותג EMBOSS להצלחה גדולה כיון שהינו יצירתי ובעל תעוזה, תכונה ששוברת את הקו השמרן של עולם השעונים. כבר בתחילת דרכו של המותג EMBOSS אופיינה הקולקציה כחדשנית, אופנתית המשלבת הנדסת מוצר מתקדמת ורכיבים בסטנדרטים גבוהים.

למרות היותו מותג \"צעיר\" יחסית במונחי חברות השעונים, זוכה המותג EMBOSS להצלחה רבה לאורך השנים , זאת הודות ליצירתיות והתעוזה במסרים ובעיצובים. תכונה ששוברת את הקו השמרן של עולם השעונים. כבר בתחילת דרכו בשנת 2003 אופיינה הקולקציה של המותג EMBOSS כחדשנית, אופנתית המשלבת הנדסת מוצר מתקדמת ורכיבים בסטנדרטים גבוהים.
קולקציית השעונים המשלבת מגוון דגמי יהלומים לנשים וגברים עם אמירה אופנתית המעניקה למותג את היכולת להעביר מסרים באופן קליט.
הבולט שבהם הוא אידאל PLANET THE SAVE התומך בטבעונות ובהפסקת השימוש במוצרי עור אשר מזיקים לסביבה ומלווים בהתעללות קשה בבעלי החיים.
המסר החברתי ממשיך גם ב2017 בשיתוף פעולה ייחודי עם מועדון הפאר ואלופת אירופה MADRID REAL בפרויקט המשלב תרומה לילדים בשילוב שעון הקבוצה במהדורה מוגבלת. תודה שבחרתם בנו

קרא עוד... קרא פחות...

SAVE THE PLANET

השעון שנולד מהצורך להזכיר לסביבה שכדור הארץ שלנו בסכנה, להגביר את המודעות לבעיה ולהביא קדימה את האופי האמיתי שלך! 

במאה האחרונה, שיפרנו משמעותית את מעמד ואיכות החיים שלנו, אך לצערנו, הקדמה גבתה מחיר כבד מהסביבה, פגענו באיכות האוויר, הוספנו כימיקלים למים ולמזון, כרתנו עצים, הגברנו את התעשייה המזהמת וייצרנו פלסטיק שאינו מתכלה, המזהם את הים והסביבה.
אנחנו ב
EMBOSS, מאמינים כי הגנה על העולם היא אחת המשימות החשובות לאדם ולתעשייה והשינוי מתחיל בנו ובפרטים הקטנים בחיים, לכן, בחרנו לייצר את שעון SAVE THE PLANET, שנולד בכדי להזכיר לנו, שאנחנו ורק אנחנו, הם אלו שיכולים להציל את העולם.

כשיצרנו את השעון, חשבנו על קיימות ובמרכזה מוצר איכות, שיחזיק מעמד לאורך שנים ויורכב מחומרים שאינם מזהמים.
לגוף ולרצועה בחרנו להשתמש בפלדת אל חלד מסוג 316
L, הנחשבת צפופה ועמידה ושאינה עוברת עיבוד כימי המזהם את הסביבה, שומרת על בריאות עורנו ובטיחות עובדי המפעל שייצרו אותה, לציפוי התמשנו בזהב טבעי ובטכנולוגיית PVD, הנחשבת לירוקה בעולם, על הלוח הצגנו את מפת יבשות העולם בכדי להזכיר לנו את גודל הבעיה, בכל פעם שנתסכל על השעה,
השתמשנו בזכוכית ספיר שנוצרה באופן טבעי וללא מגע יד אדם, היא אינה נשרטת ועוזרת לשמר את המראה החדיש של השעון, בחרנו להשתמש במנגנונים אמינים הצורכים אנרגיה נמוכה, מאריכים את חיי הסוללה וניתנים לתיקון, שלא כמו מנגנוני פלסטיק חד פעמיים, המצויים בשעוני אפנה, הנזרקים לפח ומוחלפים כאשר נוצרת תקלה. 
כך ייצרנו עבורכם שעון אמין שיחזיק מעמד לאורך שנים, שלא יוחלף באחר במהרה וכך יחסוך מהעולם ייצור תעשיתי נוסף.  

כשאתם רוכשים את השעון הבא שלכם, קחו בחשבון שאם הוא לא איכותי מספיק, הוא יוחלף באחר תוך זמן קצר והוא יזרק כפסולת שאינה מתכלה.
אם השעון זול מידיי, הוא כנראה יוצר בתנאים לא הוגנים עבור העובדים שהרכיבו אותו וככל הנראה עשוי מחומרים מורכבים שבהפקתם עורבו כימיכלים המזהמים את הסביבה.

קחו שליטה, עזרו לקדם כלכלה ותעשייה הוגנת המתחשבת בסביבה והיו חלק משגרירי הבשורה להציל את העולם!

קרא עוד... קרא פחות...