אקו דרייב

מה היא טכנולוגיית Eco-Drive?

שעון ה- Eco-Drive פועל אך ורק באמצעות אנרגיה המופקת מאור טבעי או מלאכותי המגיע מכל מקור שהוא. על ידי שימוש במכניזם של תאים סיליקונים סולרים ואמצעי טעינה, אור מומר לאנרגיה המבטיחה המשך פעולת השעון גם בתנאים של חוסר אור.טכנולוגיה מתקדמת זו בשימוש באור – טבעי ומלאכותי כאחד – כדי להפעיל שעון, הביאה לידי מימוש חזון נשגב שהוא ה-Eco-Drive, שעון המופעל באנרגיית האור ללא סוללה למען הסביבה.

לרכישת שעון בטכנולוגיית Eco Drive

 

צפה בפרסומת Eco-Drive
צפה בסרטון הסבר
צפה בסרטון הקונספט Eco-Drive

 

הסוד של טמון בכבל הטעינה. המכשיר, שאינו מכיל שום מרכיבים רעילים כמו כספית, מתנהג כמאגר המאחסן את האנרגיה שהופקה מהאור. כאשר הוא מוטען במלואו, השעון יכול לפעול על אנרגיה זו במשך שישה חודשים ועד חמש שנים, תלוי בדגם.

ה- Eco-Driveשל סיטיזן משלב את כלל תכונות השעון ללא בזבוז אנרגיה לתוך טווח שלם של תפקודים, החל מהפשוט ביותר כתנועה של שלושה מחוגים ועד המתוחכם ביותר כגון לוח שנה נצחי או משחזר הדקות וכיוצא באלה. לאחרונה, טכנולוגיה של גלי רדיו התפתחה אפילו עוד יותר. כל אלה, בשילוב עם העובדה שאף פעם אין צורך להחליף סוללות, מדגישים את הידידותיות של Eco-Drive לאקולוגיה ואת מחויבותה של סיטיזן לשמירה על הסביבה, כמו גם למשתמשים בו.

 

איך עובד אקו דרייב