מותג השעונים SWISS MILITARY BY CHRONO כפי שניכר משמו, שם דגש על ערכי הצבא השוויצרי: עמידות וסיבולת גבוהה, דיוק, יכולת תפקוד בתנאים קיצוניים, איכות וחדשנות.

שעוני SWISS MILITARY BY CHRONO ידועים ברחבי העולם כבחירה המוצלחת לאלו שחיים בסגנון חיים הרפתקני, אקטיבי, או ספורטיבי בין אם זה בשעות הפנאי ובין אם בעסקים.

SWISS MILITARY הינה חברה בבעלות משפחתית הקיימת ומייצרת שעונים ברוח אמנות ייצור השעונים השוויצרית מזה כ-30 שנה. החברה שואפת להמשיך ולקיים מסורת ראויה זו, על ידי היצמדות לדרישות הרשמיות ולתקנים המחמירים. עם זאת, החברה מפעילה צוות רב ניסיון על מנת להתאים את המסורת השוויצרית לעידן המודרני.

חברת SWISS MILITARY יושבת בבניין המייצג מאה שנות היסטוריה של שענות שוויצרית, כאשר בניין זה ממש היווה את אחד מבתי הספר השוויצריים הראשונים לשענות, האחראי לגידול של דורות רבים של שענות מוצלחת. פנים המבנה שופץ על מנת להתאים לדרישות ולסטנדרטים של התעשייה המודרנית, אך רוח התשוקה לייצור שעוני איכות עדיין שורה במקום.

כיום, המפעל מעסיק כ-50 עובדים כולל שענים, מעצבים אנשי שיווק ועוד. כל שעון מורכב, מבוקר ונארז באופן ידני ואישי על מנת להבטיח את התוצאות הטובות ביותר, ברמת הצבא השוויצרי.

שעוני SWISS MILITARY BY CHRONO מיוצרים בשוויץ ונושאים על גבם את כל ההיבטים של שעונים שוויצרים, מאיכות בלתי מתפשרת ועד עיצוב לאחרון הפרטים, ממסורת ארוכת שנים של שענות ועד חדשנות וטכנולוגיה עדכנית, כאשר בסופו של דבר מטרת העל של החברה היא תוצאות מצוינות ולקוחות מרוצים.

קרא עוד... קרא פחות...