חנות

שעוני אמבוס

נועז, בולט ומוביל אופנה הן מילים נרדפות לשעוני EMBOSS.  שעוני EMBOSS מאופיינים בהיותם בעלי נוכחות מופגנת על פרק כף היד, ומהווים ביטוי ייחודי של סגנון החיים האורבאני מודרני. מותג שעוני היוקרה EMBOSS הוקם בשנת 2003.
בישראל משווקים שעוני EMBOSS באופן בלעדי ע\"י \"שעוני עדי קבוצת יבנה\" ולמרות שמותג \"צעיר\" יחסית במונחי חברות השעונים, זוכה המותג EMBOSS להצלחה גדולה כיון שהינו יצירתי ובעל תעוזה, תכונה ששוברת את הקו השמרן של עולם השעונים. כבר בתחילת דרכו של המותג EMBOSS אופיינה הקולקציה כחדשנית, אופנתית המשלבת הנדסת מוצר מתקדמת ורכיבים בסטנדרטים גבוהים, 

פעילות והישגים

למרות היותו מותג \"צעיר\" יחסית במונחי חברות השעונים, זוכה המותג EMBOSS להצלחה רבה לאורך השנים , זאת הודות ליצירתיות והתעוזה במסרים ובעיצובים. תכונה ששוברת את הקו השמרן של עולם השעונים. כבר בתחילת דרכו בשנת 2003 אופיינה הקולקציה של המותג EMBOSS כחדשנית, אופנתית המשלבת הנדסת מוצר מתקדמת ורכיבים בסטנדרטים גבוהים.
קולקציית השעונים המשלבת מגוון דגמי יהלומים לנשים וגברים עם אמירה אופנתית המעניקה למותג את היכולת להעביר מסרים באופן קליט.
הבולט שבהם הוא אידאל PLANET THE SAVE התומך בטבעונות ובהפסקת השימוש במוצרי עור אשר מזיקים לסביבה ומלווים בהתעללות קשה בבעלי החיים.
המסר החברתי ממשיך גם ב2017 בשיתוף פעולה ייחודי עם מועדון הפאר ואלופת אירופה MADRID REAL בפרויקט המשלב תרומה לילדים בשילוב שעון הקבוצה במהדורה מוגבלת. תודה שבחרתם בנו!

פעילות והישגים

בכדי לחזק את הקשר האישי מול לקוחותינו ולהעצים את חווית הקנייה והשירות, מציעה החברה סניפי דגל  המעניקים שירות אקסקלוסיבי כגון: שדרוג שעונך הישן בחדש, התאמה אישית בעיצוב השעון ומרכיביו וזאת בנוסף למגוון רחב של דגמים בלעדיים. סטנדרטים גבוהים אלה מיושמים בישראל על ידי חברת \"קבוצת יבנה בע\"מ\" המעמידה לשירותך גם את מעבדת השירות והתיקונים המקצועית לשעוני EMBOSS המנוהלת על ידי שענים מדופלמים.
אנו עושים את מירב המאמצים להעניק ללקוחותינו הנאמנים חווית שירות אולטימטיבית! תודה שבחרת בנו! 

שירות ומכירה 
בוטיק EMBOSS : קניון הזהב, ראשון לציון - ימים א\'-ה\' בין השעות 10:00-22:00, ערבי חג וימי ו\' 9:30 -14:00, מוצאי שבת : חצי שעה מצאת השבת ועוד 23:00 
טלפון 03-974-41747

חנות היבואן, קבוצת יבנה : ימים א\'-ה\' בין השעות 9:00-17:45, ערבי חג וימי ו\' 9:30 - 12:45
טלפון 08-854-8601